KONST / Litografier / Färglitografi 10605003
*
nr 1060 5003
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg, (f. 1964), 5/360, bladets mått: 68x49
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2016
kl 18:57:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/10 12:02:45
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Läs mer om Niclas G Thalberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niclas g thalberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:11
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:29
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 19:28
*
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Läs mer om Niclas G Thalberg
nr 1060 5003
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg, (f. 1964), 5/360, bladets mått: 68x49
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.200 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/10 12:02:45 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.Läs mer om Niclas G Thalberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niclas g thalberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:11 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:29 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 19:28